Hülya Avşar’ın Berfu Yenenler’e sözleri gündem olmuştu! Eser Yenenler’den cevap

Eser Yenenler ile Miss Turkey 2015 dördüncü güzeli Berfu Yenenler, 2019’da dünyaevine girmişti. Evlendikleri yıl ilk oğulları Kuzey’i kucaklarına alan çift, 2021’de Mete’nin doğumu ile ikinci kez anne ve baba olma mutluluğu yaşamıştı.

Berfu Yenenler, geçtiğimiz günlerde Hülya Avşar’ın YouTube programına konuk olmuştu. “Ünlü olmak hiç aklımda yoktu” diyen Yenenler’e yönelik sunucu Avşar’ın, “Güzellik yarışmasına katılmışsın. Eser gibi bir çocuğa sen yürümüşsün. Maşallah hiç aklında yokmuş” sözleri sosyal medyada gündem olmuştu.

“ÇAMUR ATMA FAZLA OLUYOR”

Yüzü olduğu markanın Galatasaray Adası’nda gerçekleşen lansmanında kameralar karşısına geçen Eser Yenenler, eşi ile Avşar arasındaki çok konuşulan diyaloğu değerlendirdi.

Berfu şu anda şov programı yapıyor. Kimse torpille şov programı yapamaz. Çok yetenekli bir kadın ile çok daha eski bu işi yapan bir adamın bir araya gelmesi acayip bir duygu yarattı. Mutluyuz, güzel evlilik de kolay değil. Biraz çamur atma fazla oluyor gerçekten. Kimse ünlü olmak için birine mesaj atmaz.

“BERFU DA KENDİNİ TUTAMADI”

Hülya Avşar’a esprili bir cevap veren Eser Yenenler, “Gerçekten benim cazibemi çok es geçiyorsunuz. Dayanamayıp, bana DM (direkt mesaj) atarsın. O da dayanamayıp, tutamadı kendini. Kız da haklı. Benim en etkileyici yanım, benim ben olmam. Benimle bir hayat geçirmek istersin” ifadelerini kullandı.

“KARIN KASLARIM VAR, ÜSTÜ SIYIRSAM ALTTA İYİ”

Öte yandan kilo konusunda takıntıları olduğunu açıklayen Eser Yenenler, zayıflamak için kararlı olduğunu vurguladı.

Seneye bambaşka bir Eser göreceksiniz. Kesin değil ama ‘kilo vereceğim’ demeyi seviyorum. Biraz düzenli bir hayat lazım. Biraz konsantrasyon istiyor. Çocuk büyütme telaşında insan ‘Dur ya, yemeğime dikkat edeyim, bir de kinoa salatası yerim’ demiyor. Çocuğum yedi mi? Okula gitti mi? Keyfi yerinde mi? Düştü mü kalktı mı? Şimdi biraz büyüdüler. Kendimize vakit ayıracak duruma geldik. Berfu ile birlikte spor yapıyoruz. Bu yaza vücudumla hazırım. İnanmıyorsunuz ama benim karın kaslarım var. Düzenli spor yaptığım için gerçekte altta kas var. İçeride kas var ama üstü bir sıyırsam altta iyi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x